Facebook Twitter Linkedin

PlanMen groeit verder....

We zijn verheugd dat, in goed overleg met Monaco planning, Dylan Peters en Oliver Talens ons team gaan versterken.

PlanMen benut het volledig potentieel van mensen en organisaties. We zorgen ervoor dat ‘t klopt. Dat doen we door ons verder te versterken met kennis van mensen, processen en systemen.

We zijn verheugd dat, in goed overleg met Monaco planning, Dylan Peters en Oliver Talens ons team gaan versterken. Zij gaan opdrachtgevers verder helpen met duurzame Workforce Management oplossingen en zich toeleggen op o.a. Softwareselectie, Workforce Intelligence, Planning as a Service tot Business Proces Outsourcing.

Wij heten Dylan en Oliver van harte welkom! Kortom, des te meer reden om kennis te maken met Workforce Management van PlanMen

PlanMen Softwareselectie
Goede planningssoftware is belangrijk om beter te plannen. Als je gaat zoeken naar planningssoftware, krijg je vaak tientallen aanbiedingen die allemaal op elkaar lijken. Hoe weet je nu welke software je moet hebben? Lees meer>>

PlanMen Workforce Intelligence
Met het juiste inzicht vindt besluitvorming en verbetering voortaan plaats op grond van data-gedreven beslissingen. PlanMen gebruikt daar de innovatieve oplossing Workforce Intelligence voor. Lees verder>>

PlanMen Business Proces Outsourcing
Het Workforce Management proces volledig of gedeeltelijk uitbesteden. Een strategische keuze of te groot voor het tafellaken of te klein voor het servet? PlanMen Outsourcing biedt dan de oplossing. Van Planning as a Service (PAAS) tot Business Proces Outsourcing (BPO). Lees verder>>

Terug naar het overzicht